NAJBLIŽŠÍ PROGRAM KINA
Št
27.11
3D
DP
90min
SD
MP
SP
3D 6.0, 2D 4.0 €
15:30
Pi
28.11
3D
DP
90min
SD
MP
SP
3D 6.0, 2D 4.0 €
15:30
So
29.11
3D
DP
90min
SD
MP
SP
3D 6.0, 2D 4.0 €
15:30
Ne
30.11
3D
DP
90min
SD
MP
SP
3D 6.0, 2D 4.0 €
15:30
Št
27.11
107min
ČT
12
4.0 €
17:30
20:00
Pi
28.11
107min
ČT
12
4.0 €
17:30
20:00
So
29.11
145min
ST
15
4.0 €
17:00
20:00
Ne
30.11
145min
ST
15
4.0 €
17:00
20:00
Po
1.12
FK
117min
ČT
12
3.0, FK 2.0 €
20:00
St
3.12
130min
ČT
15
3.5 €
20:00
ZOBRAZIŤ CELÝ PROGRAM KINA


Foyer
01.11.2014 o 01:00 hod - ..
Výstava fotografií F. Keleho po cestách po celom svete na podujatí EUROTOUR 2014 -10. ročník.
Galéria
06.11.2014 o 18.00: hod - 23.11.2014

Mesto Piešťany,

Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany

v spolupráci s Českým centrom v Bratislave
a zberateľom Tomášom Zerzáňom

 

Vás a Vašich priateľov

pozývajú na 185. výstavu v galérii Fontána

 

ČESKÁ MAĽBA

JAROSLAVA  KADLECOVÁ

PETR  GRUBER

JAN  POUPĚ

Výstavu uvedie akad. maliar Antonín Střížek vo štvrtok 6. 11. 2014 o 18,00 h
v galérii Fontána, Beethovenova 1

Výstava potrvá do 23. novembra 2014

Otvorené denne 10-18, okrem pondelka, sobota a nedeľa 13-18.
Vstup voľný a bezbariérový.

 

GPS 48.592, 17.835                                                                                                                       
www.fontana-piestany.sk

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/245151-jaroslava-kadlecova-clovek-je-porad-dite/

http://petrgruber.blogspot.sk/

http://janpoupe.blogspot.sk/


Foyer
13.11.2014 o 01:00 hod - ..
Výstava dokumentov o festivale EUROTOUR počas 10 rokov festivalu.
Foyer
21.11.2014 o 00:00 hod - ..
Katarínska tanečná zábava vo foyeri KSC Fontána.
Galéria
25.11.2014 o 17.00: hod - 14.12.2014

Výstava členov: Výtvarný klub Piešťany – 50. výročie založenia


Galéria
25.11.2014 o 17.00: hod - 11.01.2015

UTOROK 25. 11. 2014 o 17.00 hodine sa uskutoční vernisáž výstavy Výtvarného klubu piešťanských neprofesionálov pri MsKS.

Bánik  Tomáš, Báníková Danica, Baranovičová Mária, Boledovič Ján, Hluchová Erika, Jakubis Oskar ml., Jánošík Jozef, Ježová Helena, Knapová Margita, Lukačovič  Ján, Majerník Alojz, Mikešová Iveta, Mitošinková  Marta, Pavelský Rudolf , Rebrová Elena, Riha Anton, Ručkayová Marianna, Rypák Rudolf, Slabý Ernest, Slabý Štefan, Strečanský Dušan, Szökeová Zuzana, Švorc Dušan, Ziman Viliam, Žitňan Dušan, Žlnayová Gabriela